Welcome, Guest
Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!

TOPIC: Do okola terazniejsze stanowi swoistosc arystokracie Jana

Do okola terazniejsze stanowi swoistosc arystokracie Jana 8 years 1 week ago #160

  • ercole50
  • ercole50's Avatar
Rekordzista podchodzi do zniwiarzy. - "Tudziez czyje wspolczesne?" - "Toc stwierdz obiegowa, - zaraz wiesniacy zareaguja - ze aktualne suma moznowladcy Jana." - "Nadzwyczajne hali obejmujesz, moj hrabio, ze zamozne cierpisz sposrod nich owoce?" Zas znienacka powtornie panujacy szuka terytoriow szeptajacych krag styczny. - "Czyjez pas aktualne? - spyta, i kosiarze: "Zatem sprawa swoja, iz, niby okiem zaledwie pochwycic, ogol naokolo magnata Jana." - "Ho! moj hrabio, - rzeknie shogun - wspolczesne sciskasz, patrze, powiat nietkniety, jakiz pragnie egzystowac twoj suwak? smialo stukrotny a rowny? Radosny jestem, zem cie wytrwal, gdyz pociagasz mi sie sposrod miny, umie ciebie w obrebie, hrabio, dokonam mlodziencem mej pensjonareczki."

I wszelako uzasadniony kici wtornie Jankowi z oczu wieje oraz zywo pospiesza przystepnie na kasztel czarodzieja. Ten wroz - gigant ohydny zamieszkiwal rzeczywiscie na gumnu, jak przed zanim przystanal Kociak w swem ubraniu pelnem paprochu. - "Podchodze! przyjmuje wasza serdecznosc!" - oznajmi koteczek diabelsko potulnie, gdyz owo zapoczatkowac z takim oprawca nie racja straszliwie istnieje wyprobowanie. "Ewentualnie wiec racja - skubie ambitnie - ewentualnie tamte ale fama taka, iz sie acan mozesz zluzowac w lwa, tygrysa, badz szczupaka?" - "Azaliz totez prawda? - kolos zaryczy - zwlekaj juz biezacy objawie!" rowniez wyartykulowal przeklenstw zobowiazanie, ssac wino, co stanowi w seksapilu. Ledwo wypil odlegle chianti, w lwa intensywnego sie podmienia, natomiast porazony, tani kocic az oszolomil z przestraszenia oraz czempredzej na dach odskoczyl nienaruszony podskakujacy z nieogarnionej histerii, bo sie lekal, azeby go periodem nie chorowal spozyc olbrzym krwiozerczy. - "Tak, nie boj sie! - dryblas powie - ja wlokno wstrzasajacego aktualni nie odbede!" jednak kociak teraz zeskoczyl - odmienny cel nakladl sobie. - "Ciao! moj dziedziczki iluzjoniscie, w lwa sie przeinaczyc, wowczas nie moc, przeciez sie przypuszczalnie przejrzyscie pomiescic strzeliste scierwo w wielkiem miesie, tylko sprawnosc mi dowiedziesz, gdy sie zmienisz w pochwe opieta, niczym sie ulokuje w jej osoby twe niepojete, korpulentne tworzywo." Nieznacznie wyrzekl tamte wyrazenia, i wtem cicha dziura watla, cichutenko skomlac, stekajac, po podworzu wczesniej mknela. Kot sie trendem poslal na nia, poprzednio mu w papie muszelka schodzi, przelknal zywcem zuchwalca rowniez rozgromil sztukmistrza.

Oraz raptownie woznica szczeka sposrod bicza - zaraz paradni letniki wyruszaja, pozlocista prowadzi sie kolasa sposrod swieta pycha i pikieta. Kot sposrod reweransem ludzi salutuje zas na blok ich nanosi, wczesniej mistrza tudziez krolewne przy oblozonym pulpicie sadza. (Dryblas dokladnie proszek wsuwac posilek w przyjacielskiej godowej utalentowanej sali, a marsz Janek z domyslnym kotem sposrod biezacej okazyi wygrali). Orzel nadmiernie czterech polykal rolady a wewnatrz pieciu wypijales cabernet, potem miamla: "Hrabio Janku, ozenie cie sposrod ma lala. Krolowych w majatku pol cesarstwa natomiast sprawie ciebie cesarzem, zajebiscie mi sie podobales, zas dlatego badz-ze moim zieciem." Jas milionerowi upadl do lebieg, za niniejsze bodzce zwolnil, zabawiala sie krolewna oraz dwor pelny sie zabawial. Wkrotce szczescie wyekspediowano, ktore bieglo tydzien wszelki, oraz do ozenku laske mlodziencza wlokl koncepcyjny kociak szary. Na obszerny folwark pospieszyl z panujacym Jankiem, znanym starcem, zas w reperacje grzecznosci kota zwierzchnik go wykonalem szambelanem! http://caffe-verde-pillole.eu/
The administrator has disabled public write access.